SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skrivställ 5028262
nr 502 8262
Skrivställ
Silver, Hallberg [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 7 januari 2008
1.700 kr
1.900 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.500 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.